porady prawne Rzeszów

Porady prawne w Rzeszowie

Znalazłeś się w trudnej sytuacji życiowej? Ktoś z Twoich bliskich potrzebuje pomocy adwokata? Skorzystaj z merytorycznych porad prawnych w Rzeszowie. Są one udzielane przez wykwalifikowanych specjalistów pracujących w Kancelarii Adwokackiej Patrycji Goździewskiej. Wszechstronne kwalifikacje, znajomość różnych gałęzi prawa i wieloletnie doświadczenie branżowe pozwalają nam kompleksowo i merytorycznie obsługiwać:

  • osoby prywatne,
  • firmy, w tym spółki handlowe.

Zakres porad prawnych Rzeszów

Nasza Kancelaria ma szereg kwalifikacji, specjalizacji oraz uprawnień. Bazujemy na nich i stale rozwijamy swoje kompetencje, aby móc zaproponować naszym klientom porady prawnej wysokiej jakości. Skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakikolwiek problem natury prawnej w związku z:

Porady prawne odnoszą się do wszystkich spraw z powyższego zakresu. Nasi klienci czasem potrzebują pomocy w interpretacji skomplikowanego pisma, chcą poznać opcje, jakie mają w danej sytuacji lub planują dowiedzieć się o możliwych ruchach w konkretnych sprawach, które ich dotknęły. Wtedy właśnie najbardziej przydają się porady prawne.

Skorzystaj z merytorycznych porad prawnych

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią, jeżeli potrzebujesz wsparcia adwokata. Udzielamy porad prawnych w godzinach pracy, jak również w innych – po wcześniejszym umówieniu. Możesz mieć pewność, że z największym zaangażowaniem podejdziemy do sprawy, którą nam zgłosisz i zrobimy wszystko, aby przekazać Ci zrozumiałą, pełną odpowiedź wraz z sugerowanymi rozwiązaniami.

Porad prawnych udzielamy:

  • online,
  • telefonicznie,
  • mailowo,
  • osobiście, podczas spotkania w kancelarii,
  • osobiście, podczas spotkania w miejscu wskazanym przez klienta, np. w twojej firmie.

Zadzwoń do nas lub napisz, aby skorzystać z porady prawnej w interesującym Cię zakresie. Zapraszamy do współpracy.